Air Taxi - HusAir

LOTY PRZEWOZOWE

Jesteśmy w stanie zapewnić najszybszy transport na spotkanie biznesowe na terenie Polski i Europy, lądując w terenie przygodnym, na heliportach, małych lotniskach oraz nieutwardzonych pasach startowych


LOTY WIDOKOWE

Czy wiesz, jak wygląda stolica z lotu ptaka? A może chciałbyś popatrzeć na inne miasto po zmroku? Loty widokowe, jakie oferuje wam Husair to najlepszy sposób na poznanie zupełnie nowego oblicza Waszego miasta. To również doskonały sposób na spędzenie romantycznej chwili z ukochaną osobą, na dowolnej wysokości, przez dowolny czas i w dowolnym miejscu


IMPREZY I POKAZY

Organizacja prywatnego pokazu lotniczego jeszcze nigdy nie była tak prosta. Skontaktuj się z nami i zrealizuj swoje marzenie. A może potrzebujesz skutecznie wypromować swoją firmę? Podniebna reklama pomoże Ci zdobyć nowych klientów.


WYNAJEM POWIERZCHNI HANGAROWEJ

Hangar monitorowany 24h + ochrona na terenie lotniska. Obsługa hangaru 24h. Możliwość skorzystania zaplecza technicznego. W okresie zimowym odśnieżana płyta startowa i dojazd (możliwość wykonywania lotów). Oferujemy zarówno wynajem dobowy, jak i na dłuższe okresy. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

HUSAIR TO KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Dlatego oprócz komfortowych lotów, oferujemy także:

  • Zarządzanie ciągłą zdatnością do lotu (certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego)
  • Zarządzanie statkami powietrznymi klientów
  • Przebazowywanie statków powietrznych (loty ferry flights)
  • Doradztwo w zakresie lotnictwa biznesowego
  • Doradztwo zakupowe oraz rejestracja i eksploatacja statków powietrznych
  • Nabór personelu latającego i obsługowego
  • Akceptacje i odbiory techniczne
  • Logistykę części zamiennych
  • Finansowanie zakupów statków powietrznych
  • Ubezpieczenia lotnicze

DORADZTWO PRZY ZAKUPIE I LEASINGU SAMOLOTU LUB ŚMIGŁOWCA

Oferujemy również doradztwo przy zakupie i leasingu samolotu lub śmigłowca, a także pomoc przy procedurach celnych oraz wyborze organizacji obsługi technicznej part 145 i camo. W HUSAIR zatrudniamy tylko doświadczonych inżynierów, absolwentów Politechniki Warszawskiej oraz Wojskowej Akademii Technicznej. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami do administrowania statkami powietrznymi oraz obsługi ich. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i kompetencje w zarządzaniu różnymi typami statków powietrznych.

Korzystanie z naszych usług to oszczędność czasu oraz odciążenie właściciela z obowiązów zajmowania się problemami wyczerpującymi emocjonalnie, każdego kto nie zajmuje się tym zawodowo.

Dzięki naszemu doświadczeniu, możemy pomóc w obniżaniu kosztów związanych z zarządzaniem oraz nadawaniem statkowi powietrznemu zdatności do lotu.

Posiadamy też doświadczenie i umiejętności w opracowywaniu dokumentacji umożliwiającej zarządzanie statkiem powietrznym (CAMO, ochronę, operacje lotnicze oraz obsługę techniczną (AMO)).

Stale podnosimy jakość swoich usług dokonując cyklicznych audytów zgodnie z wymaganiami ISO oraz OPS 3, PART M i PART 145, a także inwestując w szkolenia personelu technicznego i najnowocześniejsze oprogramowanie służące do administrowania samolotami i śmigłowcami.

HUSAIR

Lotnisko Warszawa Babice
ul. Księżycowa 3 hangar 11
01-934 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
8.00 - 17.00
Sobota - Niedziela
Prosimy o kontakt