lot helikopterem nad Warszawą

ZAMÓW LOT

HUSAIR to wygodne, bezpieczne i niezawodne połączenia lotnicze dla pasażerów podróżujących po kraju i Europie

Air Taxi - HusAir

Każdy lot przygotowujemy osobno w oparciu o indywidualne oczekiwania klientów

Od momentu otrzymania zamówienia, w dowolnej formie, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie planowania i organizacji lotu: nasz personel Ci pomoże wybrać dogodne miejsce lądowania, które znajduje się najbliżej celu Twojej podróży.Nadzorujemy dokładne przygotowanie załogi i śmigłowca, a nasz personel nominowany posiada najwyższe kwalifikacje i kompetencje do bieżącego nadzoru operacyjnego, w tym w szczególności w zakresie bezpieczeństwa i organizacji z ziemi, każdej minuty Twojego lotu.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo z prośbą o przygotowanie Twojej indywidualnej oferty uwzględniającej czas lotu, dogodne miejsce startu i lądowania oraz cenę. Następnie poprosimy Cię o potwierdzenie rezerwacji i przystąpimy do rozliczenia lotu.

INFORMACJE DLA PODRÓŻNYCH

Z uwagi na wystąpienie choroby zakaźnej zwierząt - afrykańskiego pomoru świń na terenie Republiki Białorusi i Federacji Rosyjskiej oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami, zabrania się przewozu mięsa, mleka oraz innych przetworów na teren Unii Europejskiej. Jeśli posiadasz tego typu produkty w swoim bagażu, niezwłocznie umieść je w specjalnie oznaczonych pojemnikach w hali odbioru bagażu lub zgłoś się do funkcjonariusza Służby Celnej w porcie lotniczym

HUSAIR

Lotnisko Warszawa Babice
ul. Księżycowa 3 hangar 11
01-934 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
8.00 - 17.00
Sobota - Niedziela
Prosimy o kontakt